Fundacje, stowarzyszenia oraz firmy z którymi współpracuję


Fundacje i stowarzyszenia

Fundacja Pomóc Więcej
Fundacja, której celem jest niesienie wszelkiej pomocy potrzebującym, którzy znaleźli się w trudnych sytuacjach życiowych z którymi nie potrafią sobie poradzić. Fundacja ma swój oddział i klub również w Świętochłowicach.
Adres Fundacji: Modrzejowska 20, 41-200 Sosnowiec
Strona internetowa: www.pomocwiecej.com.pl


Stowarzyszenie na rzecz autyzmu KOKARDKA
Stowarzyszenie zostało założone przez rodziców autystycznej Oli oraz ich przyjaciół i znajomych. Celem stowarzyszenia jest poszerzać wiedzę na temat autyzmu - tego jak sobie radzić z tą chorobą i jak pomóc cierpiącym na nią.
Adres Fundacji: Komandra 2B/3, 41-600 Świętochłowice
Strona internetowa: www.stowarzyszeniekokardka.com.pl


Fundacja S.O.S. dla Zwierząt
Fundacja S.O.S. dla Zwierząt działa na obszarze Śląska i Zagłębia. Jest to stowarzyszenie nastawione na niesienie pomocy bezdomnym zwierzętom - jak sami opisują głównie psom i kotom, jednakże odwiedzając ich siedzibę można spotkać uratowane konie, świnkę, kózkę... Ludzie o wielkim sercu!
Adres Fundacji: Antoniów 1, Chorzów
Strona internetowa: www.fundacjasosdlazwierzat.orgFirmy

Kursy Pierwszej Pomocy Artur Żurek
Własna działalność, którą otworzyłem z myślą o tym aby przekazać jak największej ilości ludzi wiedzę na temat tego co zrobić gdy występuje zagrożenie życia. Pamiętajmy, że dzięki takiej wiedzy możemy komuś uratować życie.
Strona internetowa: www.kursypierwszejpomocy.com.pl


GremIT Maciej Pielka
Kompleksowe usługi informatyczne dla małych i średnich przedsiębiorstw zajmujących się gastronomią lub hotelarstwem. Firma, która stworzyła i aktualizuje tą strone internetową. :)
Strona internetowa: www.gremit.pl
Administrator strony www.arturzurek.pl: Monika Korzon-Pielka monika@gremit.pl